Farní pouť do Mukařova

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní

Farní pouť do Mukařova

Při letošní farní pouti za kardinálem Beranem, který byl pražským biskupem v nelehké době a v klášteře v Mukařově, kde nyní sídlí Domov pro seniory, byl internován, mu společně svěříme naše životy, naše vztahy, naší farní rodinu. Budeme prosit za dobré fungování naší diecéze, za mír v naší zemi i ve světě.

Farní pouť je také příležitostí vzájemně se posílit při putování životem a společně pobýt a více se poznat. Můžeme společně putovat vlakem, který odjíždí v 9.35 z Hl. nádraží do Říčan (hromadnou jízdenku farnost nezajišťuje) a potom pěšky 6,7 km říčanskými lesy do Mukařova.

V mukařovském domově bydlí naši farníci manželé Straňákovi. Navštívit je společně můžeme v 11.15 hodin. Pro ty, kteří se necítí na pěší putování, bude připraven v 10.30 autobus do Mukařova na parkovišti KC. Cena jízdenky je 200,- Kč (jízdenka je zpáteční). Pro autobusovou přepravu se, prosíme, nahlašte u Ludmily Vyskočilové (777739610). Počet míst je omezen.

Ve 12.30 se sejdeme při mši sv. v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mukařově. Po ní je na zahradě domova možnost posezení, je připraveno ohniště k opékání buřtů do 15 hodin. Pro děti bude připravena hra.

Pro zpáteční cestu lze využít pravidelnou autobusovou linku z Mukařova do Prahy - Hájů.