Farní pouť na Sázavu

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní

Farní pouť na Sázavu

Jako každý rok chceme v červnu společně putovat, tentokrát do Sázavského kláštera na poutní místo spojené se sv. Prokopem.

Sraz na Hlavním nádraží před řetězcem rychlého občerstvení Burger King v 7.55 s koupenou jízdenkou (kupuje si každý individuálně). Odjezd vlakem „Sp 9213 Posázaví“ v 8.17 z Hlavního nádraží do Chocerad, pak pěší pouť s modlitebními zastaveními kolem řeky Sázavy, cca 9 km.

Pro méně zdatné je možnost dojet vlakem do stanice Stříbrná Skalice a putovat kratší trasou, cca 4 km na Sázavu.
Ve 13 hodin budeme slavit eucharistii, následovat bude prohlídka s výkladem a oběd formou pikniku z vlastních zásob.

Cesta zpět po vlastní ose.

Ministranti mají vlastní program: přespávají na faře již z pátku na sobotu. Doprovodný program pro ministranty se koná s P. Michalem.

Pro seniory jsme zajistili možnost dopravy autobusem. Sraz v 10.30 u Komunitního centra, cena za obě cesty 200 Kč. Přihlašování na cestu autobusem u L. Fričové, E. Baťkové nebo K. Novotné.

Tento den není večerní mše u Sv. Jakuba.